افزونه دیجیت پلاس | Digit Plus یک افزونه مکمل برای افزونه DIGITS است که توسط مرسا وب و رنگینه برنامه نویسی شده است و امکاناتی را برای این افزونه پرطرفدار اضافه می کند.

شاید در سایت ها و اپلیکیشن بانک ها و سایر سایتهای معتبر دیده باشید که در هنگام عضویت و یا ورود پیامک اطلاع رسانی به دلیل امنیت به کاربر ارسال میشود تا جلوی ورود احتمالی هکرها و یا هرنوع ورود غیرقانونی که توسط سایر افزاد انجام میشود گرفته شود و کاربر در همان لحظه متوجه لاگین خرابکار به حساب کاربری خود شده و سریعا اقدام نمایید.

امنیت سایت خود را بیشتر کنید

شاید در سایت ها و اپلیکیشن بانک ها و سایر سایتهای معتبر دیده باشید که در هنگام عضویت و یا ورود پیامک اطلاع رسانی به دلیل امنیت به کاربر ارسال میشود تا جلوی ورود احتمالی هکرها و یا هرنوع ورود غیرقانونی که توسط سایر افزاد انجام میشود گرفته شود و کاربر در همان لحظه متوجه لاگین خرابکار به حساب کاربری خود شده و سریعا اقدام نمایید.

تهیه افزونه دیجیت پلاس

امکانات افزودنی دیجیت پلاس


  1. ارسال پیامک هشدار ثبت نام کاربر وردپرس یا مشتری ووکامرس به مدیر سایت
  2. ارسال پیامک خوش آمد گویی (اطلاع رسانی) برای کاربر ثبت نامی در وردپرس یا ووکامرس
  3. ارسال پیامک اعلام ورود یا خوش آمد (اطلاع رسانی) به کاربر وردپرس یا مشتری ووکامرس
  4. ارسال پیامک تغییر رمز ورود به موبایل کاربر
  5. افزودن فلید کد ملی به فرم عضویت
  6. اعتبارسنجی کد ملی در هنگام عضویت
  7. جلوگیری از عضویت با کد ملی تکراری
  8. ذخیره شماره کاربران عضو در دفترچه تلفن پنل پیامک
  9. انطباق افزونه Digits با اپلیکیشن همراه وردپرس WooApp
  10. امکان افزودن پیام دلخواه در فرم ثبت نام و فرم ورود (بالا و یا پایین فرم)(متن و یا تصویر)

 

۱- ممکن است بخواهید هنگام عضویت در سایت شما، مدیر سایت از این عضویت باخبر شود (جلوی عضویت هکرها و یا سایر موارد خرابکارنه به دلیل اطلاع سریع گرفته میشود)، افزوده دیجیت پلاس این کار را برای شما انجام میدهد.

اگر کاربری در سایت عضو شود، در همان لحظه پیامکی برای مدیر سایت ارسال میشود و او را از این عضویت باخبر میکند.

 

۲- زمانی که کاربری در سایت عضویت انجام میدهد، پیامک خوش آمد گویی برای کاربر ارسال میشود، که باعث ایجاد حس خوب و دلگرمی به کاربران سایت میشود.

 

۳- زمانی که کاربری در سایت لاگین میکند، همان لحظه یک پیامک به کاربر ارسال میشود و ورود به سایت را خوش آمد و یا اطلاع میدهد، که این امر علاوه بر ایجاد حس دلگرمی برای کاربر، امنیت سایت شما را نیز بسیار بالا خواهد برد، تا حدی که اگر رمز کاربری هک شود و یا در دسترس دیگران قرار گیرد، اگر ورود انجام شود، کاربر همان لحظه متوجه خواهد شد و میتواند جلوی سرقت اطلاعات و یا موارد دیگر را بگیرد.

 

۴- زمانی که کاربری رمز ورود خود را تغییر میدهد، در همان لحظه یک پیامک اطلاع رسانی که حاوی رمز جدید نیز میباشد به کاربر ارسال میشود تا اگر مشکل امنیت و یا دزدیده شدن رمز کاربر وجود داشت، سریع متوجه شده و از سایر موارد جلوگیری شود.

 

۵- افزودن فیلد سفارشی کد ملی با قابلیت ارزیابی کد ۱۰ رقمی یا ارزیابی دقیق کد ملی(با امکان ثبت یک کد آزاد محرمانه جهت ثبت برای کاربرانی که کد ملی ندارند) (فیلد کد ملی فقط در فرم ثبت نام و در ویرایش کاربر توسط مدیر قابل ویرایش هست و کاربر در پروفایل خود کد ملی را نمیبیند).

 

۶- ارزیابی (اعتبارسنجی) کد ملی به ۲ شیوه وجود دارد:

۱- کد ورودی باید ده رقمی باشد.

۲- کد ورودی بر اساس ساختار اعلامی ثبت احوال باید باشد و عدد تصادفی ده رقمی امکان ثبت ندارد.

 

۷- در صورتی قبلا کاربری با کد ملی ثبت نام کرده باشد، کاربر دیگر با همان کد ملی (کدملی تکراری) نمیتواند ثبت نام کند.

 

۸- شماره کاربر یا مشتری ثبت نام کننده در دفترچه تلفن سامانه پیامک ثبت می شود تا برای ارسال پیامک اطلاع رسانی و جشنواره ها به باشگاه مشتریان استفاده شود.(آرشیو عظیمی از شماره کاربران را خواهید داشت).

 

۹- در صورتی که از اپلیکیشن همراه وردپرس WooApp در سایت خود استفاده می کنید و مشکلی در انطباق کاربران ثبت نامی در دیجیتس و اپلیکیشن دارید این گزینه را فعال نمایید. پس از فعال سازی این گزینه ثبت نام های بعدی در اپلیکیشن با دیجیتس می توانند وارد شوند و بالعکس. این گزینه، روی کاربران قبلی تأثیری نمی گذارد.

 

۱۰- اگر میخواهید متن و پیغامی (به صورت متنی یا تصویری) را در بالا یا پایین فرم عضویت و یا ورود داشته باشید از این گزینه استفاده کنید.

 

تهیه افزونه دیجیت پلاس